Ryhmäliikunnan kesän lukujärjestys

kesäryhmä.png

Torikadun kesän ryhmäliikuntarjonta on täällä! Liiku koko kesä monipuolisella ryhmäliikuntakattauksella, josta löytyy jokaiselle jotakin! 

Hanki myös edullinen ryhmäliikunnan kesäkortti! Muistathan myös kesän aukioloajat 1.6 alkaen. Ryhmäliikuntatunneille ovet avataan kesällä noin 15 minuuttia ennen tunnin alkua.

RYHMÄLIIKUNTA KESÄ 2018

KESÄKUU VIIKOT 23-26 (4.6.-1.7.)

Maanantai
17-18.00 Pump (Tepa)
18-19.00 Muokkaus (Tepa)
19-20.00 Crosstraining (Jaana)

Tiistai
17-18.00 Reisi-vatsa-pakara (Aino-Maj)
18-19.00 Powercore (Aino-Maj)
19-20.00 Yin jooga (Merja)

Keskiviikko
8.30-9.30 Pump (Sona)
16-17.00 Pilates (Merja)
17.30-18.30 Ulkotreenit (Sona)
18-19.00 Bodycombat (Jaana)
19-20.00 Pump (Jaana)

Torstai
17-18.00 Joogavenyttely (Aino-Maj)
18-18.45 Afrodance 45min (Aino-Maj)
18.45-19.45 Muokkaus (Noora)

Perjantai
15.30-16.30 Reisi-vatsa-pakara (Tepa)
16.30-17.30 Pump (Tepa)

Sunnuntai
16.30-17.30 Muokkaus/Bodycombat (VO)
17.30-18.30 Pump (VO)

HEINÄKUU VIIKOT 27-28 (2.7.-15.7.)

Maanantai
17-18.00 Pump (Sona)
18-19.00 Muokkaus (Sona)
19-20.00 Crosstraining (Eveliina/Sona)

Tiistai
17-18.00 Reisi-vatsa-pakara (Aino-Maj)
18-19.00 Powercore (Aino-Maj)
19-20.00 Flow jooga (Saila)

Keskiviikko
8.30-9.30 Pump (Sona)
17.30-18.30 Ulkotreenit (Sona)
18-19.00 Fitnessboxing (Eveliina)
19-20.00 Pump (Eveliina)

Torstai
17-18.00 Joogavenyttely (Aino-Maj)
18-18.45 Afrodance 45min (Aino-Maj)
18.45-19.45 Muokkaus (Noora)

Sunnuntai
16.30-17.30 Muokkaus (Laura/Noora)
17.30-18.30 Pump (Laura/Noora)

HEINÄKUU VIIKOT 29-30 (16.7.-29.7.)

Maanantai
17-18.00 Pump (Laura)
18-19.00 Muokkaus (Laura)
19-20.00 Crosstraining (Eveliina)

Tiistai
17-18.00 Reisi-vatsa-pakara (Sona)
18-19.00 Core (Sona)
19-20.00 Flow jooga (Saila)

Keskiviikko
8.30-9.30 Pump (Sona)
17.30-18.30 Ulkotreenit (Sona)
18-19.00 Fitnessboxing (Eveliina)
19-20.00 Pump (Eveliina)

Torstai
17-18.00 Pump (Laura)
18-18.45 Kehonhuolto 45min (Laura)
18.45-19.45 Muokkaus (Noora)

Sunnuntai
16.30-17.30 Muokkaus (Laura)
17.30-18.30 Pump (Laura)

HEINÄ-ELOKUU VIIKOT 31-32 (30.7.-12.8.)

Maanantai
17-18.00 Pump (Tepa)
18-19.00 Muokkaus (Tepa)
19-20.00 Crosstraining (Jaana)

Tiistai
17-18.00 Reisi-vatsa-pakara (Tepa)
18-19.00 Core (Tepa)
19-20.00 Flow jooga (Saila)

Keskiviikko
8.30-9.30 Pump (Sona)
17.30-18.30 Ulkotreenit (Sona)
18-19.00 Bodycombat (Jaana)
19-20.00 Pump (Jaana)

Torstai
17.00 Jooga (Merja)
18.00 Barre 45min (Merja)
18.45-19.45 Muokkaus (Noora)

Sunnuntai
16.30-17.30 Bodybombat (Jaana)
17.30-18.30 Pump (Jaana)

ELOKUU VIIKKO 33 (13.8.-19.8.)

Maanantai
17-18.00 Pump (Tepa)
18-19.00 Muokkaus (Tepa)
19-20.00 Crosstraining (Jaana)

Tiistai
17-18.00 Reisi-vatsa-pakara (Aino-Maj)
18-19.00 Powercore (Aino-Maj)
19-20.00 Flow jooga (Saila)

Keskiviikko
17.00 Pilates (Merja)
18-19.00 Bodycombat (Jaana)
19-20.00 Pump (Jaana)

Torstai
17-18.00 Joogavenyttely (Aino-Maj)
18-18.45 Afrodance 45min (Aino-Maj)
18.45-19.45 Muokkaus (Noora)

Sunnuntai
16.30-17.30 Bodybombat (Jaana)
17.30-18.30 Pump (Jaana)

Merja Varjus